Władysławowo – co warto zobaczyć?

Pomysł na to, aby udać się tego roku do Władysławowa był całkowicie przypadkowy. Bardzo chciałam zobaczyć Hel, a że pod koniec maja na półwyspie nie znalazłam zarówno fajnych jak i w miarę przystępnych cenowo miejsc (czytaj hoteli z basen, gdyby przypadkiem pogoda nie dopisała), postanowiłam poszukać czegoś w pobliżu i tak ono znalazłam się w tej miejscowości.

Kiedy byłam małą dziewczynką, Władysławowo na pocztówkach z wakacji zawsze wydawało mi się ogromne. Kiedy jednak tutaj dotarłam, dosłownie w ciągu jednego dnia zobaczyłam wszystko – co wcale nie oznacza, że przez resztę swojego tygodniowego urlopu będziecie się nudzić w tym miejscu. Atrakcje są i jest ich nawet całkiem sporo.  Problem polega jednak na tym, że większość z nich działa tylko w sezonie, podobnie zresztą jak wiele restauracji i budek gofrowo-lodowych. Niemniej jednak, zawsze się coś znajdzie, więc swój pobyt we Władysławowie uważam za udany, a teraz z miłą chęcią wrócę do wakacyjnych wspomnień i zabiorę Was na mały spacer po tej nadmorskiej miejscowości.

ZACZNIJMY OD PORTU

sweterek/sweater: PAKUTEN

klapki/flip flops: SHEIN

Koniecznie musicie tutaj zajrzeć. Kolorowe łodzie, jachty, a w sezonie organizowane są również z tego miejsca rejsy statkiem po morzu.

antibiotics.top

BĘDĄC TUTAJ, KONIECZNIE MUSICIE ZOBACZYĆ MURALE

O mały włos sama bym je pominęła, a są przepiękne! Sami zobaczcie!

PLAŻA WE WŁADYSŁAWOWIE

Wejdźcie na plażę wejściem numer 9 i wybierzcie się na spacer wzdłuż Promenady. Podążając nią na wschód, aż dotrzecie do Portu we Władysławowie. Poranny jogging tą trasą również będzie bardzo interesujący.

ALEJA GWIAZD SPORTU

Koniecznie musicie zobaczyć to miejsce! Wybierzcie się więc na spacer wzdłuż Promenady honorującej gwiazdy sportu i sprawdźcie swoją wiedzę. Jestem bardzo ciekawa, czy znacie wszystkie nazwiska 🙂

WEJDŹCIE SEKRETNYM WEJŚCIEM NUMER 8 NA PLAŻĘ

I jak, podoba się? Wejście znajduje się tuż obok głównego zejścia na Promenadę. Ciekawi jak tam się dostać? Skręćcie obok toalet w prawo, a następnie już po chwili dosłownie w lewo – prowadzą do niego schody.

TE PĄCZKI MUSICIE SPRÓBOWAĆ

Są genialne i przede wszystkim wypiekane na miejscu! Wybór jest naprawdę ogromny i czego oni tam nie mają 🙂 Ostatecznie mój wybór padł na pączka z nadzieniem o smaku Snickersa. Budka, a w zasadzie mała cukiernia, znajduje się na ulicy Sportowej, niedaleko Domu Do Góry Nogami.

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.