„Wiosenne porządki – pierwsza część poradnika dla kobiet o tym, aby żyło nam się łatwiej i prościej” – mój pierwszy e-book

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, pełnej inspiracji, porad, historii z mojego życia, doświadczeń, a także własnych przemyśleń. Jedno jest pewne: nie będziesz się nudzić. A co Ci mogę obiecać? Wiosnę jakiej jeszcze nigdy nie miałaś!

Udamy się do Twojej garderoby, razem przygotujemy Święta Wielkanocne, postanowimy podnieść się z kanapy po zimie, trochę urządzimy wnętrza, posprzątamy, gdzie trzeba, przyglądniemy się bliżej naszemu ciału i sposobach jak o nie zadbać, zaplanujemy lato, coś ugotujemy, pojedziemy na Majówkę, a także nie zapomnimy o Dniu Matki!

Kocham świat i ludzi! Niestety w dzisiejszym czasach jesteśmy tak zabiegani, że zdarza nam się o czymś zapomnieć. Postanowiłam więc zebrać wszystko to, co najważniejsze wiosną w jednym miejscu, a przede wszystkim pomóc Ci w codziennym życiu. Mój poradnik możesz przeczytać w całości od razu, choć ja zachęcam Cię do czegoś innego. Potraktuj go trochę inaczej niż zwykłą książkę. Przygotowałam dla Ciebie aż 92 porady, czyli tyle dni, ile wynosi meteorologiczna wiosna. Co Ty na to, aby codziennie od pierwszego marca przeczytać tylko jeden rozdział do porannej lub popołudniowej kawy? Wszystko zaplanowałam w taki sposób, że o niczym nie zapomnisz, nie ma nawet szans, aby coś umknęło Ci przypadkiem tej wiosny. Ja wiem, że ciężko ogarnąć cały świat i niejeden raz znalazłam się w podbramkowej sytuacji, gdy przykładowo rankiem w Wielką Sobotę postanowiłam poszukać koszyczka wielkanocnego, bo przecież skoro dałam go w zeszłym roku do garażu, to przecież musi tam gdzieś być 😉 Nie przemyślałam jednak swojej decyzji o zostawieniu akurat tego na ostatnią chwilę. Trochę się przez ten czas zmieniło w tym miejscu, więc nieźle się natrudziłam, zestresowałam, a także ponarzekałam na samą siebie, zanim udało mi się go w końcu odnaleźć. Tobie na pewno się to nie przydarzy w tym roku!

Mój pierwszy e-book możesz kupić na:

LEGIMI

https://www.legimi.pl/ebook-wiosenne-porzadki-joanna-adamek,b729973.html

E-BOOK POINT

https://ebookpoint.pl/ksiazki/wiosenne-porzadki-joanna-adamek,s_011r.htm

EMPIK

https://www.empik.com/wiosenne-porzadki-adamek-joanna,p1298101576,ebooki-i-mp3-p

Dziękuję Wam z całego serca za każdy zakup! Jesteście niesamowici! To tylko i wyłącznie Wasza zasługa, że mogę spełniać swoje marzenia! Napiszcie do mnie na Facebooku lub Instagramie (linki znajdziecie po prawej stronie), co myślicie o moim pierwszym e-booku. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na wiadomości, a poniżej znajdziecie kilka zdjęć z mojej pierwszej publikacji.

Zdradzę Wam kilka rodzinnych sekretów kulinarnych…

Zaplanujemy razem wakacje…

Przygotujemy się do sezonu grilowego…

Bedzie coś o Świętach Wielkanocnych…

I oczywiście modzie!

Dziękuję, że mnie wspierasz!

Dziękuję, że ze mną jesteś!

Dziękuję, że kupiłaś mojego e-booka!

buy amoxil onlineDziękuję, że ze mną jesteś!

 

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.