Spacer w koronach drzew – Pomiechówek

Ścieżki w koronach drzew cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie. Nic w tym dziwnego, bo któż nie chciałby pospacerować dla odmiany nad ziemią i to w całkowicie bezpieczny sposób?

Park Dolina Wry, do którego miałam okazję wybrać się podczas jednego z upalnych, majowych weekendów, ma właśnie w swojej ofercie taką atrakcję, za którą zapłacicie dosłownie osiem złotych. Dzieci natomiast do trzeciego roku życia wchodzą zupełnie za darmo. To cudowne miejsce znajduje się w Pomiechówku, oddalonego od centrum Warszawy jakieś czterdzieści kilometrów w kierunku lotniska Modlin. Ci za to, którzy mieszkają na Białołęce, na pewno będą mieli bliżej 🙂

okulary/sunglasses: MANGO

Szukasz pomysłu, gdzie udać się z dziećmi niedaleko Warszawy? – polecam Pomiechówek

Szukasz pomysłu na weekendową wycieczkę? – polecam Pomiechówek

Szukasz nowego miejsca nieopodal Warszawy na spacer? – polecam Pomiechówek

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca i z całego serca mogę Wam go polecić!

Wasza przygoda z tym miejscem rozpocznie się w raju dla dzieci, bo jak inaczej określić miejsce, w którym znajduje się park linowy, dmuchana zjeżdżalnia, plac zabaw i oczywiście ścianka wspinaczkowa? 🙂 Koniecznie kupcie również bilety na to, co chcecie zobaczyć. Sama skusiłam się na wieżę widokową i spacer w koronach drzewach.

Mijając atrakcje dla dzieci, dotarłam pierwsze na plażę przy rzece. Choć była wczesna pora, wiele osób zażywało już kąpieli słonecznych, a także rozpalało grilla. Ja jednak stwierdziłam, że wrócę tu na sam koniec, więc kierując się według planu doliny, powędrowałam w kierunku Wieży Widokowej.

buy ampicillin online

Polecam Wam właśnie tutaj rozpocząć spacer! Jest cudownie! Zaglądnijcie do każdego miejsca, przeczytajcie informacje edukacyjne, zjedzcie kanapki na łodzi, pospacerujcie wśród motyli i koniecznie wejdźcie na wieżę widokową. Jeśli jednak dwie atrakcje, to dla Waszego rodzinnego budżetu zbyt wiele, wybierzcie spacer w koronach drzew. Nie zapomnijcie również o polanie, na której rozstawiono drewniane konstrukcje zwierząt mieszkających w lesie.

To teraz czas na małą galerię z tego miejsca:

 

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.