Pociągiem do Pragi…

W około dziewięć godzin z Warszawy, sześć z Katowic i niecałe pięć z Rybnika dotrzemy pociągiem do Pragi, stolicy Czech.

Warszawa Centralna – Praha Hlavni Nadrazi

Jest to na pewno świetne rozwiązanie, bo lot choć krótszy jest dość drogi, podróż samochodem zdecydowanie dłuższa ze środkowej Polski, a w pociągu mamy do dyspozycji wygodne fotele, toaletę na zawołanie, restaurację i miejsce do pospacerowania dla dzieci, a koszt przejazdu dla jednej osoby wynosi niecałe 150zł z Warszawy i nie ma ograniczeń kilogramowych, ani gabarytowych, więc duża walizka zalicza się do tej ceny. Nie tracisz czasu i pieniędzy na taksówki. Wsiadasz na wybranym dworcu kolejowym w Polsce i wysiadasz w centrum Pragi. Nie musicie się też martwić, że poprzedniego wieczora wypiliście za dużo wina 🙂

Ivermectin i Danmark uden recept – Online”>

Minusem na pewno jest czas podróży, bo z Warszawy pociąg odjeżdża o 4.55 rano, więc wstać trzeba naprawdę dość wcześnie, ale za to na miejscu będziecie około 14.00, więc jeszcze połowę dnia można wykorzystać na zwiedzanie. Wiadomo, że im bliżej czeskiej granicy, tym podróż będzie krótsza i rozpocznie się w późniejszych godzinach.

buy zithromax online

Oto polskie stacje kolejowe, które obowiązywały w lutym 2022 roku:

Warszawa Centralna, Warszawa Zachodnia, Grodzisk Mazowiecki, Opoczno Południe, Włoszczowa Północ, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec Główny, Katowice, Tychy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Chałupki

jacket/marynarka: BOOHOO

leggins/legginsy: BOOHOO

socks/skarpety: PRIMARK (mam już je chyba z cztery lata i pomimo ciągłego użytkowania – zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym – nadal wyglądają jak nowe)

boots/buty: JENNY FAIRY

Z Pragi natomiast, pociąg odjeżdżał o godzinie 14.02

blouse/bluzka: NEXT

jeans/jeansy: SINSAY

boots/buty: JENNY FAIRY

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.