„O” Cirque du Soleil w Bellagio Hotel

W swój urodzinowy wieczór zostałam zaproszona do teatru znajdującego się w hotelu Bellagio. Przedstawienie, a raczej spektakularne show o ciekawej nazwie „O” kanadyjskiej firmy Cirque du Soleil już od pierwszej sekundy skradło moje serce. Scena kilkukrotnie zamieniała się w wielkie jezioro, co jeszcze bardziej potęgowało niesamowity efekt wydarzenia. Czegoś takiego zdecydowanie jeszcze nigdy nie widziałam. Cudowne dwie godziny spędzone na podziwianiu wspaniałej gry aktorskiej i akrobacji wodnych. Nie mogłabym sobie lepiej wymarzyć tego wieczoru – dziękuję!

Choć przedstawienie „O” kanadyjskiej firmy Cirque du Soleil miało swoją premierę w 1998 roku, to wyobraźcie sobie, że do dziś dzień budzi wielkie zainteresowanie wśród turystów odwiedzających Las Vegas. Podczas mojej wizyty widownia była pełna, a na 14 i 15 grudnia wyprzedano już ponad 85% biletów. Jeśli więc chcielibyście wybrać się na to show akurat, polecam zarezerwować sobie miejsce nawet dwa miesiące wcześniej. Gdzie można je zobaczyć? Tylko i wyłącznie tutaj, co według mnie zdecydowanie czyni je bardziej wyjątkowym. Czegoś takiego nie zobaczycie nigdzie indziej. Scena teatru znajdującego się w hotelu Bellagio została tak skonstruowana, aby widzowie mogli podziwiać nie tylko wspaniałą grę aktorską, ale także zapierające dech w piersiach cyrkowe akrobacje wodne.

dress/sukienka: AX PARIS

heels/szpilki: JENNY FAIRY

„Światowej klasy akrobaci, pływacy synchroniczni, nurkowie i czarujące postacie demonstrują swoje podwodne umiejętności w wodzie, na wodzie i pod wodą, co daje niezwykłe wrażenia” – tak opisuje swoje magiczne przedstawienie kanadyjska firma Cirque du Soleil, a ja nie mogłabym się z nią w tym nie zgodzić. Sam początek jest dość zabawny. Panowie aktorzy próbują w ciekawy sposób zwrócić na siebie uwagę, przez co widzowie automatycznie przestają rozmawiać. Odkłada się też telefony – tutaj nie ma nagrywania ani robienia zdjęć. Dozwolone jest to tylko na sam koniec, gdy aktorzy kłaniają się przed publicznością. Następnie z sufitu wydobywa się magiczny dym, a wielki żyrandol znajdujący się tuż nad głowami widzów zamienia się w miejsce do akrobacji jakże uzdolnionej aktorki. Później rozpoczyna się spektakularne wodne show, które na pewno zapamiętacie do końca swojego życia. Czy warto? Zdecydowanie tak i serdecznie polecam!

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.