„Letnia przygoda – druga część poradnika dla kobiet o tym, aby żyło nam się łatwiej i prościej” – mój drugi e-book

Kontynuując misję, aby żyło nam się łatwiej i prościej, powstała kolejna część poradnika dla kobiet. Tym razem, po mile przyjętych „Wiosennych porządkach”, nadszedł czas na „Letnią przygodę”.

Przygotowałam dla Ciebie 92 porady, czyli tyle dni, ile trwa meteorologiczne lato. Ponownie udamy się do Twojej garderoby, zaplanujemy okres wakacyjny, coś ugotujemy, posprzątamy, ukisimy razem ogórki według przepisu mojej mamy, nie zapomnimy o tym co ważne, będziemy cieszyć się każdą chwilą, zadbamy o ogródek, wyjdziemy na dwór, powiem co zrobić, gdy zobaczysz kleszcza na swoim ciele, a także jak poradzić sobie z komarami, przygotujemy się do urlopu, a przede wszystkim, mam dla Ciebie kolejne inspirujące pomysły!

W naszym życiu sporo się dzieje i trudno nam nad wszystkim zapanować. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego spamiętać ani być gotowi na każdą sytuację bez wcześniejszego przygotowania. Jestem więc tutaj po to, aby pomóc Ci ogarnąć ten cały zwariowany świat. Mój poradnik możesz przeczytać w całości od razu, choć ja proponuję tak jak poprzednim razem tylko jeden rozdział codziennie od pierwszego czerwca. Będziesz wtedy miała pewność, że na pewno o niczym ważnym nie zapomnisz, bo powstał on właśnie w taki sposób, aby zapobiec takim sytuacją. Wyjątek stanowi „Dzień Dziecka – pierwszy czerwca” więc może od razu go przeczytaj, tak abyś i Ty w tym roku spędziła go w wyjątkowy sposób!

Kocham podróżować, a że lato, to okres urlopów dla wielu z nas, postanowiłam zgromadzić całą swoją wiedzę w jednym miejscu i podzielić się nią z Wami. Podpowiem między innymi jak tanio pojechać na wakacje, jak rozpoznać kieszonkowca, jak zachować się w kryzysowej sytuacji, a także co zabrać ze sobą na wakacje.

Mój drugi e-book możesz kupić tutaj:

LEGIMI

https://www.legimi.pl/ebook-letnia-przygoda-joanna-adamek,b862268.html

E-BOOK POINT

https://ebookpoint.pl/ksiazki/letnia-przygoda-joanna-adamek,s_013p.htm

EMPIK

https://www.empik.com/letnia-przygoda-adamek-joanna,p1309818022,ebooki-i-mp3-p

Koniecznie po przeczytaniu mojego drugiego e-booka skontaktuj się ze mną poprzez media społecznościowe (linki do Instagrama i Facebooka znajdziesz po prawej stronie). Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii, a tymczasem pokażę Ci kilka zdjęć z „Letniej przygody”:

Będzie dużo o podróżowaniu…

Troszkę o ogrodzie, balkonie, tarasie…

Zdradzę też sekret jak zrobić takie pyszności, a Ci którzy próbowali mojej tortilli ze szpinakiem i kurczakiem wiedzą o czym mówię 🙂

Dziękuję wszystkim tym, dzięki którym mogę spełniać swoje marzenia!

Dziękuję wszystkim tym, którzy kupili mojego drugiego e-booka!

Dziękuję wszystkim tym, którzy motywują mnie do działania!

 

 

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.