„Jesienne przyjemności – trzecia część poradnika dla kobiet o tym, aby żyło nam się łatwiej i prościej” – mój trzeci e-book

Zapraszam Cię do naszej kolejnej, już trzeciej wspólnej podróży! Tym razem, postaram się, aby tegoroczna jesień nie była smutna i ponura!

Podrzucę Ci kilka pomysłów jak miło spędzić czas z rodziną, dziećmi, partnerem, a także koleżanką. Razem upieczemy dwa ciasta według przepisu mojej mamy, w październiku pojedziemy na wycieczkę do ogrodu dyniowego, oczywiście już na samym początku zaplanujemy całą jesień tak, aby nic ważnego Ci nie umknęło, coś ugotujemy, może wybierzemy się na spóźniony urlop, weekend w góry i nie ukrywam, że mam w planach uporządkować Twoją garderobę!

Mój e-book „Jesienne przyjemności – trzecia część poradnika dla kobiet o tym, aby żyło nam się łatwiej i prościej” możesz kupić klikając w poniższy link. Promocyjna cena z 25% obniżką jest ważna tylko do 11 września.

https://www.nexto.pl/ebooki/jesienne_przyjemnosci_-_trzecia_czesc_poradnika_dla_kobiet_o_tym,_aby_zylo_nam_sie_latwiej_i_prosciej_p1299167.xml

Czekają na Ciebie kolejne porady – tym razem jest ich 91 – tyle ile dni wynosi meteorologiczna jesień! Koniecznie od pierwszego września czytaj po jednym rozdziale, choć podobnie jak w drugim e-booku na początku, przeskocz dwa pierwsze i zacznij od „Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego” – to dla Ciebie też nowy start!

Dziękuję za to, że zdecydowałaś się kontynuować swoją kolejną porę roku razem ze mną! Jeśli jesteś tu nowa, niczym się nie przejmuj i Tobie również oczywiście dziękuję za zakup! Moje e-booki zostały stworzone w sposób uniwersalny, więc co roku możesz do nich wracać! W sprzedaży są już „Wiosenne porządki”, które pomogą Ci ogarnąć między innymi Święta Wielkanocne i powrót do formy po zimie, a także „Letnia przygoda” odpowiedzialna za organizację wakacji, krótkiej lekcji, jak być na nich bezpiecznym, pomysłów, gdzie pojechać, a nawet jak uchronić się przed komarami! Koniecznie do nich zaglądnij!

Codziennie od pierwszego września jeden rozdział „Jesiennych przyjemności” do kawki!

Życzę Ci, aby ta jesień była wyjątkowa, kolorowa, pełna ciepła, radości i szczęścia! Niech we wrześniu jeszcze słońce mocno grzeje, październik nie będzie deszczowy, a listopad tylko pochmurny!

Zobaczysz, że jesień, jeśli tylko chcesz, może być tak samo przyjemna jak inne pory roku, a ja w tym roku tak spróbuję ją zaczarować, abyś już zawsze uwielbiała tę porę roku, bo choć faktycznie dni stają się coraz krótsze, za oknem chlapa i minusowe temperatury, to jesień ma nam tak naprawdę wiele do zaoferowania!

Zapraszam Was serdecznie do lektury i dziękuję tym wszystkich, którzy dokonali zakupu mojego trzeciego e-booka! Oczywiście jak zawsze czekam na wiadomości. Ogromną przyjemność sprawia mi kontakt z Wami.

Pozdrawiam serdecznie!

                                                                                                                                                                                                                             Asia

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.