Jarmark Świąteczny w Warszawie

Największy jarmark bożonarodzeniowy w Warszawie znajduje się wzdłuż Barbakanu, a jeśli nic Wam to nic nie mówi, to dodam tylko, że znajdziecie go naprzeciwko Zamku Królewskiego, dokładnie za kolumną Zygmunta.

Grzane wino, świąteczna atmosfera, doskonałe zapachy unoszące się w powietrzu, piękna iluminacja, stylowe miejsca, aby usiąść, coś przekąsić, zrobić pamiątkowe zdjęcia, a także kupić prezenty i nawet góralskiego oscypka – tak opisałabym to miejsce.

Choć warszawski bożonarodzeniowy jarmark nie należy do największych w Polsce, na pewno warto go odwiedzić, tym bardziej, że znajduje się na trasie Krakowskiego Przedmieścia, jednej z najbardziej turystycznych ulic stolicy naszego kraju.

buy augmentin online, jednej z najbardziej turystycznych ulic stolicy naszego kraju.

W wielu miastach świąteczne strefy znajdują się zazwyczaj w jednym miejscu. W Warszawie jest trochę inaczej. Wybierzcie się na spacer Krakowskim Przedmieściem, na które ja zazwyczaj wchodzę od strony Grobu Nieznanego Żołnierza. Zobaczcie świąteczny Pałac Prezydencki, cudowne iluminacje świetlne zdobiące ulice, zróbcie sobie zdjęcie z ogromną choinką na Placu Zamkowym, później udajcie się na Rynek Starego Miasta, aby pojeździć na łyżwach, może także coś zjeść, a w drodze powrotnej, koniecznie wstąpcie na jarmark bożonarodzeniowy.

Zapraszam Was na moją kolejną galerię ze świątecznej Warszawy – tym razem jak już za pewne się domyślacie, będzie to jarmark bożonarodzeniowy:

   

        

 

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.