Co warto zobaczyć w Pradze?

Zabiorę Was dzisiaj na małą wycieczkę po Pradze, która oprócz kawy z przepięknym widokiem i tradycyjnego czeskiego deseru, dosłownie nic mnie nie kosztowała. Gwarantuję, że będąc już tu na miejscu, odtworzycie ją bez większego problemu.

Nasz dzisiejszy spacer rozpoczniemy od Muzeum Narodowego, które tak naprawdę dopiero pod odsłoną nocy wygląda spektakularnie. Koniecznie warto tu przyjść i zobaczyć to miejsce zarówno wieczorem jak i w ciągu dnia. Oczywiście można też wejść do środka, ale wtedy wycieczka nie będzie już darmowa 🙂

Kierując się wzdłuż głównej ulicy, bez większego trudu dotrzecie na Rynek Starego Miasta, który ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Koniecznie musicie tu przyjść!

buy lasix online uk”>

Następny punkt wycieczki: Most Karola w Pradze. Miejsce na pewno interesujące i bardzo słynne. Widziałam wielu turystów zmierzających w stronę zamku, blogerów, ulicznych artystów, modeli, a nawet dziennikarzy nagrywających zapewne program podróżniczy o Pradze.

Droga na zamek choć nie jest wcale taka łatwa, bo jednak mieści się on na wzgórzu, to na pewno ciekawa, a już sam widok na panoramę miasta z kubkiem zasłużonej kawy to sama przyjemność!

buy doxycycline online

Wracając na Rynek Starego Miasta, koniecznie wróćcie tą samą trasą przez Most Karola. Dosłownie tuż za nim, po prawej stronie, znajduje się mała cukiernia, które serwuje doskonałe TRDELNIK! To zdecydowanie mój najlepszy deser jaki jadałam w życiu, a już myślałam, że francuskich croissantów nic nie przebije. Grillowane ciasto posypane cukrem, cynamonem i orzechami, oczywiście z lodami, a do tego sos Kinder Bueno – coś niesamowitego!

hat/czapka: ANTONIO

scarf/szalik: NEXT

jacket/marynarka: BOOHOO

bag/torebka: RIVER ISLAND

jeans/jeansy: SINSAY

boots/buty: JENNY FAIRY

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.