BEER SPA w Pradze

Czechy słyną z knedli i dobrego piwa, które podawane jest praktycznie wszędzie w kuflach z uszkiem. Mało tego, mieszkańcy tego kraju kąpią się też w piwie i pieką nawet z niego chleb! Myślisz, że po takiej wizycie będziesz nieprzyjemnie pachnieć? Absolutnie wizyta w BEER SPA nie pozostawi na Tobie żadnego brzydkiego zapachu, a mało tego, skóra będzie delikatna i przyjemna w dotyku! Byłam więc i wiem!

Wiadomo, że im dalej od stolicy kraju, cena za godzinę w BEER SPA będzie o wiele mniejsza, niż w samym centrum. Kąpiel w piwie traktowana jest poniekąd jako atrakcja turystyczna, która wbrew pozorom jest bardzo rozchwytywana, więc lepiej zarezerwować wizytę nawet z dwutygodniowym wyprzedzeniem!

Jak wygląda wizyta w BEER SPA?

  • Już na samym wstępie otrzymałam wiadomość, aby przyjść piętnaście minut wcześniej, bo po potwierdzeniu wizyty na miejscu, co UWAGA DROGIE PANIE Waszym partnerom za pewne się spodoba: PIWO PIJE SIĘ BEZ LIMITU i nawet samemu się go nalewa w recepcji!
  • O wyznaczonej godzinie zostaniecie poproszeni o przejście do pokoju SPA, w którym UWAGA: nadal można nalewać sobie tyle piwa, ile się ze chce, tyle tylko, że teraz podczas kąpieli w drewnianej wannie, którą przygotowuje się i objaśnia na Waszych oczach, a także skosztować piwnego chleba. Oprócz tego, w pokoju znajduje się łoże wysłane sianem jak w Wikingach, łazienka i ręczniki.
  • Na sam czas trwania kąpieli zostajecie sami, a pokój opuszczacie również sami po godzinie.
  • Po seansie, w recepcji, można dopić to co Wam zostało w kuflach i zakupić piwne kosmetyki.

Ja byłam tutaj:

https://www.beerspa.com/pl/

I choć starałam się wybrać jakiekolwiek moje zdjęcie z tego miejsca, to jednak żadne z nich nie nadaje się do publikacji, więc zostawiam Wam tylko to, na czym mnie nie ma 🙂

amoxil online

Gorąco polecam Wam tę atrakcję turystyczną i coś mi się wydaje, że niejeden Pan się z niej ucieszy 🙂

recepcja

pokój SPA

kosmetyki do kupienia

Co myślisz o tym wpisie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy.